آغاز برنامه های شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه ملی

بازگشت

همه پاییز را به خزان­، زردی درختان و افتادن برگ ها می­ شناسند. اما در رسانه ملی، پاییز فصل در خواب رفتن درختان و افتادن برگها نیست. حالا پاییز فصل رویش اندیشه ها و گل­دادن توانمندی و تعبیر رویاهای دور و دراز و شکوفایی عطر توانستن است. حالا پاییز قرار سالانه معاونت توسعه و فناوری رسانه با اجلاسی در کلاس جهانی و با رویکرد حرکت بر لبه­ ی تکنولوژی در راستای دست­یابی به فناوری­های نوین جهانی است. شاهد این ماجرا حضور میهمانانی از ایران و سراسر جهان در حوزه صنعت رسانه است. آبان ماه پیش رو دیدارها در این قرار عاشقی تازه خواهد شد و روابط عمومی معاونت توسعه و فناوری رسانه بر خود فرض می­داند که خبر برگزاری شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه که بزرگترین اجتماع متخصصان حوزه فنی رسانه است را به سمع و نظر شما عزیزان برساند.

دکتر علیدادی، معاون توسعه و فناوری رسانه با صدور احکام جداگانه، دبیر شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه و دبیران کمیته ها و مسئولان کارگروه های 13 گانه بزرگترین گردهمایی تخصصی و بین المللی سالانه صنعت رسانه در اجلاس را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه و فناوری رسانه؛ دکتر علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه ملی و رئیس شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه روزهای 20 تا 22 آبانماه 1398 را با رویکرد "گام دوم انقلاب، تحول فناوری رسانه"  زمان آغاز به کار  اجلاس اعلام و کمیته های 6 گانه و کارگروه های13گانه براساس این رویکرد برای برگزاری اجلاس شانزدهم خود را آماده می­ کنند.

این اجلاس مانند سال­های گذشته در چند بخش از جمله حضور کارشناسان اتحادیه­ ها و رادیو تلویزیون­های بین ­المللی و همچنین برپایی نمایشگاه تخصصی با حضور فعالان و تولید­کنندگان داخلی صنعت رسانه ، شرکت­های دانش­بنیان، مجموعه های تخصصی درون سازمانی و همچنین برپایی نشست های فنی و تخصصی با ارائه برنامه­های راهبردی برگزار خواهد شد.

در نخستین­ گام دکتر علیدادی معاون توسعه ­و­ فناوری رسانه که ریاست اجلاس­های سالانه را بر عهده دارد با صدور احکام جداگانه­ ای، دبیران کمیته­ های ششگانه ­ی اجلاس شانزدهم و دبیران کارگروه­های مربوطه را منصوب کردکه عبارتند از :

مهندس علیرضا شریفی، دبیر شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه

دکتر محمد عسگری، دبیر کمیته علمی و فناوری

دکتر حمید بهروزی، دبیر کمیته طرح ها و ایده های خلاقانه

مهندس امیرحسن نافذ،  دبیر کمیته ارزیابی فنی

مهندس محمد عباسی، دبیر کمیته اجرایی

مهندس رضا ابراهیمی، دبیر کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات

 

سایر احکام صادر شده برای 13 کارگروه ، به شرح زیر گزارش شده است:

مهندس مجتبی سیاه تیری ، دبیر کارگروه هماهنگی

مهندس سید محسن بلادیان، دبیر کارگروه تشریفات

مهندس فرشید بهجت محمدی، دبیر کارگروه مقالات

مهندس علیرضا پورصابر، دبیر کارگروه ارزیابی طرح­ها و ایده­های خلاقانه ستاد تهران

مهندس محمد دامغانیان، دبیر کارگروه مدعوین داخلی

مهندس مهدی سیاسی ­فر، دبیرکارگروه مدعوین خارجی

مهندس امید رشوند، دبیر کارگروه ارزیابی نشست­های تخصصی

سعید سیفی، دبیرکارگروه مالی و پشتیبانی

مهندس ناصرشرفی، دبیرکارگروه نشستهای تخصصی

دکتر آرش قندچی، دبیرکارگروه نمایشگاه

مهندس ابوالفضل صالحی، دبیرکارگروه نظر سنجی

مهندس حسن مداد، دبیر کارگروه پشتیبانی فنی

مهندس همتی، دبیر کارگروه فناوری اطلاعات